Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Zahájení školního roku

Vážení studenti a rodiče, milé kolegyně a kolegové, zahajujeme nový školní rok 2017/18.

Ať je pro nás všechny plný klidu, úspěchů a k naší vzájemné spokojenosti. Zejména studentům 1. ročníku přejeme úspěšný start studia v novém prostředí, jsme připraveni Vám pomoci. Rodiče studentů 1. ročníku srdečně zveme k 1. schůzce dne 5. 9. 2017 v 15.30 v aule střední průmyslové školy na ul. 28. října 1598, Vaše účast je velmi nutná.

Nový školní rok zahajujeme s novými webovými stránkami, které budeme postupně doplňovat a aktualizovat. Zorientujte se všichni ve struktuře nového webu, rádi přijmeme Vaše připomínky a doporučení. Rovněž jsme v prostorách obchodní akademie i střední průmyslové školy zprovoznili studentskou WiFi síť. Věříme, že novinky oceníte.

Tak tedy s chutí do nového školního roku 2017/18.

Vedení školy

Volby do školské rady

Ředitel školy vyhlásil dne 21. 8. 2017 volby do Školské rady při Střední průmyslové škole, Obchodní akademii a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvkové organizaci, které se budou konat dne 26. 9. 2017. Voleni budou dva zástupci za pedagogické pracovníky školy a jeden zástupce za zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilé žáky. Text vyhlášení ...zde.

Důležité upozornění - maturita na podzim 2017

Pro maturitní zkoušky společné části v podzimním termínu je pro naše studenty určena spádová škola: Střední zdravotnická škola, Frýdek.Místek, p.o, Tř. T. G. Masaryka 451, 73801 Frýdek-Místek. Podepsané povolené pomůcky tzn. (pro písemnou práci z českého jazyka), slovník (pro písemnou práci z cizího jazyka), kalkulátor a tabulky (pro didaktický test z matematiky), odevzdejte ve dnech 28. srpna až 1. září mezi 8:00 a 12.00 ve spádové škole. Všichni maturanti si zajistí své vlastní povolené pomůcky.

Jednotné zkušební schéma pro podzimní zkušební období na webu www.novamaturita.cz.

Pro maturitní zkoušky v profilové části jsou stanoveny termíny 12. a 13. 9. 2017. Kontaktujte své třídní učitele, kteří Vám předají potřebné informace.

Facebook

Virtuální prohlídka školy

Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player

Naši partneři

Login

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top