Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Pozvánka na "Den otevřených dveří"

Vážení rodDoor Clipart 28600 biče a milí žáci,

zveme Vás na  "Den otevřených dveří", který bude probíhat na všech budovách naší školy

budova průmyslové školy  - ulice 28. října 1598
budova obchodní akademie - ulice Palackého 123

  • Prohlídka budov školy a odborných učeben.
  • Seznámení se strukturou nabízených oborů.
  • Seznámení se s žáky a žákovskými pracemi.
  • Vysvětlení problematiky přijímacího řízení.
  • Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

7. listopadu 2017 a 16. ledna 2018 od 8:00 do 17:00 hodin

Naši strojaři - programátoři CNC jsou opět nejlepší v celé České republice

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhi v Brně se naše škola tradičně zúčastnila soutěže Mladý strojař - programování CNC strojů. Naši studenti po vedením Ing. Čestmíra Závodného byli již po čtvrté za sebou v rámci celé České republiky bez konkurence. V kategorii Programování CNC strojů v systému Heidenhein jsme získali celostátní 1. místo, v jednotlivcích jsou naši studenti 1. Filip Dočekal, 2. Jiří Bajtek, 4. Adam Kolář a 5. Tomáš Garba. Soutěžící měli na zpracování soutěžního úkolu 90 minut Filip Dočekal zvládl práci za 15 minut. Gratulujeme a děkujeme za skvělou přípravu a reprezentaci. Další fotky na facebooku školy.

brno 1

brno 2

Adaptační dvoudenka 2017

Letošní dvoudenní adaptační kurz pro prvňáky se koná ve čtvrtek a v pátek 19.-10. října 2017. Veškeré potřebné informace jsou v přiloženém souboru.

Odborná praxe v Rakousku

Naše studentka Tereza Bogdanová ze třídy 4. EL absolvovala dvoutýdenní praxi v rakouské firmě LWK Walter. Odbornost, cizí jazyky, zažít si reálné fungování velké společnosti v zahraničí - to vše bylo velkým přínosem pro Terezku: "Hned bych se do Vídně vrátila", říká ...zde.

Náš student v Jihoafrické republice

Honza Oliva ze třídy 3.SA reprezentoval v disciplíně lov ryb udicí na Mistrovství JAR ve městě Douglas. Na řece Orange River vybojoval se svým týmem 1. místo. Krásná záliba, jistě krásné zážitky a skvělý výsledek. Gratulujeme.

oliva 1

 

Ekonomická soutěž 2017

Dne 3. 10. 2017 se tři studentky 4. ročníku maturitního oboru obchodní akademie zúčastnily krajského kola soutěže Ekonomický tým 2017, která se uskutečnila na Obchodní akademii v Ostravě-PoruběDo soutěže se zapojilo 6 středních odborných škol zřizovaných Moravskoslezským krajem. První část soutěže tvořil znalostní test v Moodlu z oblastí ekonomiky, účetnictví, ICT a všeobecného přehledu. V druhé části prezentovaly studentské týmy před komisí odborné téma „Nové trendy a budoucnost v nakupování“. Náš tým tvořený Vendulou Bohanesovou, Nikol Kubeczkovou a Lucií Čejkovou získal 2. místo díky nejlepšímu výsledku ve znalostním testu a hezkému vystoupení před komisí. Blahopřejeme!

IMG 20171003 091148

Facebook

Virtuální prohlídka školy

Alternative flash content

Requirements

Get Adobe Flash player

Naši partneři

Login

Pro vstup do starého školního webu klikněte ... zde

Go to top