Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Poznej školu, na které chceš studovat!

open doorV měsíci říjnu spouštíme kampaň "Poznej školu, na které chceš studovat". V rámci mnoha prezentačních akcí budou vysvětleny možnosti studia maturitních oborů na naší škole, veřejnost bude seznamována s mnoha aktivitami a příležitostmi, které našim studentům nabízíme. Samozřejmě budeme prezentovat úspěchny naší školy v mnoha soutěžích a přehlídkách.

Za vše hovoří čistá úspěšnost školy u maturitní zkoušky 2019: 96,6%

Nejbližší akce:

Dny otevřených dveří: 24. 10., 12. 11. 2019 a 11. 1. 2020

Informační leták ...zde

Adaptační dvoudenka 2019 ...zde, hodnocení akce studenty 1. ročníku ...zde

 

 

 

Volejbalový svátek a dvě medaile!

Naše škola má dlouhou volejbalovou tradici především zásluhou každoročního pořadatelství středoškolských her ať už na úrovni okresu, kraje nebo kvalifikací na republikové finále. Ale nejen to, na těchto středoškolských hrách jsme rovněž úspěšní. Nejinak tomu bylo v 15. a 17. října, kdy naše škola pořádala krajská kola středoškolských her mladší kategorie chlapců a dívek narozených 2002 až 2004.

Nejdříve chlapci dokázali v konkurenci 4 krajských škol získat stříbrné medaile. Tento kov je o to cennější, že v týmu naší školy startovali i chlapci, kteří nikdy volejbal netrénovali, ale propadli kouzlu této náročné technické hry a na hodinách školní tělesné výchovy si možnosti hrát volejbal patřičně užívají. Tahounem družstva byl kapitán Tomáš Flégr.

Děvčata pak v konkurenci 6 krajských škol (vítězů okresních kol) ve čtvrtek zabojovala a nakonec z toho byla bronzová medaile. V posledním zápase dokázala odvrátit nepříznivý stav, kdy prohrávala s Opavou a v boji o 3. místo po prvním setu. Následně pak s vypětím všech sil po výhře v druhém setu a v tiebreaku získala cenný bronz a vrátila tak Opavě prohru ze základní skupiny.

Úspěch našich mladých volejbalistů a volejbalistek je o to cennější, že letos v této soutěži už mohou startovat specializované sportovní školy.

Velké gratulace a poděkování za reprezentaci školy.

chlapivolejbalholkyvolejbal 1

Valašský datel 2019 a naši skvělí studenti

Ve dnech 9. a 10. října 2019 se studenti 2. ročníků zúčastnili soutěže Valašský datel v rychlostním psaní na klávesnici. Soutěžili ve třech disciplínách – desetiminutových opisech s penalizací 10, 50 a 100 úhozů za neopravenou chybu. Soutěže se zúčastnilo 68 studentů z 20 středních škol.

datel ondraNaši školu reprezentovali studenti 2. ročníků : Ondřej Skotnica, Ester Zhorelová a Eliška Loupová. Zvlášť vynikajících výsledku dosáhl Ondřej Skotnica z 2. OB - bronzový medailista z Mistrovství světa v úpravě textu na počítači, který obsadil:

1. místo v bodovaném tréninku – ve 20 minutovkách dosáhl rychlosti 545,3 úhozů za minutu!

2. místo v audiotranscription (tj. zápis mluveného slova)

1. - 2. místo v 10minutovém opisu s penalizací 10 úhozů za neopravenou chybu

1. místo v 10minutovém opisu s penalizací 50 úhozů za neopravenou chybu

1. místo v 10minutovém opisu s penalizací 100 úhozů za neopravenou chybu

1. místo v kombinaci jednotlivců

V soutěži družstev pak naši studenti vybojovali pro školu krásné 7. místo z celkového počtu 20 soutěžících škol!

Naši strojaři opět nejlepšími programátory CNC

BRNO 2019Soutěž Mladých strojařů v programování CNC obráběcích strojů

Na soutěži Mladých strojařů v programování CNC obráběcích strojů konané jako doprovodný program Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Jakub Zerzavý, student 4. ročníku oboru strojírenství, obhájil své loňské prvenství. V kategorii frézování v TNC 640 Heidenhain se stal absolutním vítězem z celkového počtu 81 soutěžících z 26 středních technických škol z celé ČR.
Studenti naší školy, pod vedením trenéra Ing. Čestmíra Závodného, se stali již po sedmé absolutními vítězi v jedenáctileté historii soutěže. Velké gratulace a poděkování za skvělou přípravu i reprezentaci.

IMG 20191010 153639IMG 20191010 155907 BURST4IMG 20191010 160101

TZB na exkurzi

Žáci 2., 3. a 4. ročníku oboru TZB byli na exkurzi v Ústřední čistírně vod v Ostravě.

LOGICKÁ OLYMPIÁDA 2019

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Leták je ke stažení ZDE.

Odkaz na registraci pro žáky naší školy (pro registraci použijte žákovský (školní) e-mail): https://www.logickaolympiada.cz/vstup_pro_zaky/?registrace=1

 

 

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top