Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Pro studenty  oboru Technická zařízení budov bylo ve čtvrtek 13.6. připravené dopoledne na Stavební fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Atraktivní dopoledne zahájili přednáškou na téma „Stavby z přírodních materiálů“. Poté následovalo rozdělení do 3 skupin a studenti byli provedení po 3 stanovištních, které všechny během dopoledne navštívili. První stanoviště Architektura obnášelo krátké představení modulární architektury a zkoušení vlastních návrhů a stavění. V laboratoři stavebních hmot se zaměřili na diagnostiku dřeva – jaké parametry jsou u dřeva posuzovány, studenti si sami vyzkoušeli přístroje a způsoby měření. Poslední stanoviště se přímo týkalo jejich oboru, navštívili katedru Prostředí staveb a TZB. Mezi hlavní oblasti výzkumu této katedry patří snižování energetické náročnosti budov, využívání energie z obnovitelných zdrojů v budovách, modelování a simulace energetického chování budov, teoretická a experimentální analýza šíření tepla přes stavební konstrukce a vnitřního prostředí v budovách a v neposlední řadě také problematika akustické a světelné energie.

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top