Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

intersteno 2Ve dnech 12. – 19. 7. 2019 se v sardinském hlavním městě Cagliari konal 52.  kongres Intersteno, světové federace pro zpracování informací, v jehož rámci proběhlo také mistrovství světa ve zpracování textů na počítači.

Naší školu na této soutěži reprezentoval v kategorii žáků Ondřej Skotnica, student 2. OB, který suverénně bodoval již na červnovém ZAV Ostrava – soutěži určené pro žáky základních škol a studenty 1. ročníků středních škol.

Ze Sardinie si Ondra přivezl:

  • bronzovou medaili (3. místo) za 10minutový opis s penalizací 100 úhozů za neopravenou chybu z internetové soutěže Intersteno
  • bronzovou medaili (3. místo) za audiotranscription

 Za opis textu – disciplínu, kterou znají i naší studenti z hodin písemné a elektronické komunikace, Ondra získal krásné 4. místo. Tato disciplína je však na světové úrovní ztížena tím, že trvá 30 minut a opět je použita penalizace 100 úhozů za neopravenou chybu.

Ondrovi k jeho skvělým výsledkům blahopřejeme a věříme, že nás bude stejně reprezentovat na dalších soutěžích. Poděkování patří Moravskoslezskému kraji za podporu našeho studenta v této soutěži a samozřejmě našim učitelům, kteří Ondru připravili. Opravdu skvělý úspěch!

intersteno 4intersteno 1intersteno 3

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top