Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 proběhlo okresní kolo v házené.Družstvo našich studentů ve složení:Miroslav Hladný, Vojta Herman, Pavel Fuciman, Daniel Macek, Pavel Matonoha, Alexandr Moješcik, Jan Chovančík, Zdeněk Kresta, Sebastian Somsi, Denis O'Connor, Dominik Brojáč, Martin Stanošek a Jan Málek,postoupilo hladce z 1. místa ve skupině a vyhrálo semifinále. Víteznou sérii našich házenkářů přerušilo až finále, ale celkové 2. místo je vynikajícím úspěchem.

Klukům patří velké poděkování a gratulace!!!

Naši mladí házenkáři se 21. 11. 2019 poperou o vítězství v kraji a postup na republiku. Držíme palce a přejeme hodně štěstí.
20191107 13054620191107 111952

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top