Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Sedmičlenný tým složený ze 3 žáků základní školy, 3 studentů střední školy a zástupce firmy Huisman bojoval 6. 12. 2019 o umístění v soutěži Talenty pro firmy T-Profi a po tříhodinovém klání získal páté místo.

t profi logo„Naším úkolem bylo v daném časovém limitu sestavit funkční model dle montážní dokumentace. „V tomto roce to byl jeřáb a zdvihací systém ze stavebnice Merkur. Náš tým letos vedl kapitán týmu (zástupce firmy Huisman) Jakub Turoň z konstrukčního oddělení firmy Huisman. Montovat mohou jen žáci a studenti, dospělí jim smí pomoci jen radou či doporučením. Tým musí model nejen sestavit, ale také otestovat jeho funkčnost, a to vše ve stanoveném časovém limitu. Porota posuzuje také kvalitu technického zpracování a za nedostatky přiděluje trestné minuty. Náš tým dokázal splnit zadání v časovém limitu a skončil tak na pátém místě,“.

Soutěž je součástí veletrhu Středoškolák, vysokoškolák, který probíhá na ostravské Černé louce ve dnech 6. - 7. 12. 2019 a je určena žákům základních a studentům středních škol, kteří si tak vyzkouší svou manuální zručnost a technické myšlení. Společně s odborníky z místních firem plní v týmu zadané úkoly s využitím polytechnické stavebnice.

t profi 19 1t profi 19 2t profi 19 3

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top