Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

eko 1Mistrovství ČR OPEN 2019 ve zpracování textu se uskutečnilo v období 5. - 7. 12. 2019 na OA Neveklov u Prahy. Soutěže probíhají podle platného reglementu pro mistrovství světa Intersteno, soutěží se v následujících kategoriích: 30minutový opis, wordprocessing, protokolování, záznam mluveného slova (diktát C-B-A), korektura textu, auditranscription (přepis mluveného záznamu textu) a dalších. Naši školu zde reprezentoval úspěšný písař ze ZAV Ostrava 2019, Valašský datel 2019 a úspěšný reprezentant z Mistrovství světa na Sardiniistudent 2. OB Ondřej Skotnica.

Ondra se zúčastnil 2 soutěžních kategorií, ve kterých skvěle zabodoval:

audiotranscription – 1. místo a zlatá medaile

30minutový opis – 2. místo a stříbrná medaile

V kombinaci jednotlivců pak obsadil krásné 3. místo.

Ondrovi k dosažným výsledkům gratulujeme a přejeme mu hodně štěstí a úspěchů na dalších soutěžích.

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top