Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

arena2020Letos se studenti 2. IT opět zapojili do školního kola celostátní soutěže Office Arena. Nejúspěšnějšími řešiteli, kteří postupují do krajského kola je Lukáš Horina a Filip Laník. Tématem letošního ročníku je robotizace, na počest Karla Čapka a jeho hry R.U.R.

Úkolem soutěžícího bude prokázat velmi dobrou znalost kancelářských aplikací a ve vyšších kolech soutěže tuto znalost použít v reálném projektu. Ve finále je úkolem obhájit si své nápady před porotou, stát si za svými myšlenkami a dokázat svůj projekt prosadit. To všechno za pomoci Office aplikací, cloudových technologií a sdílení.

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top