Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

 
 

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

teams
Spolupráci naší školy a firmy DEK a.s. jsme si představovali jinak, ale mimořádná opatření těchto dnů naše plány neumožňují realizovat. Přesto se snažíme naše studenty posunout dál a připravit je na BIM technologie (informační model budovy).
 
Díky skvělé spolupráci s firmou mají naši studenti zdarma přístup k DEKSOFT webovému portálu, jehož hlavním obsahem je sada výpočetních webových aplikací (programů) pro stavebnictví, zejména pro oblasti energetika, tepelná ochrana budov, akustika a technická zařízení budov.   
 
Studenti si měli program a aplikace nainstalovat a přihlásit se přes své Isic karty.
Selfie slouží jako kontrola domácího úkolu - výuka realizována přes Teams.

 

msk 20

Virtuální prohlídka školy

Virtuální prohlídka školy

Facebook

Naši partneři

Login

Go to top