Vrať se na domovskou stránkuVrať se na domovskou stránku

Vítejte na oficiálních stránkách naší školy.

Zde naleznete všechny aktuální informace o studiu na naší škole.

Poznej školu, na které chceš studovat!

open doorV měsíci říjnu spouštíme kampaň "Poznej školu, na které chceš studovat". V rámci mnoha prezentačních akcí budou vysvětleny možnosti studia maturitních oborů na naší škole, veřejnost bude seznamována s mnoha aktivitami a příležitostmi, které našim studentům nabízíme. Samozřejmě budeme prezentovat úspěchny naší školy v mnoha soutěžích a přehlídkách.

Za vše hovoří čistá úspěšnost školy u maturitní zkoušky 2019: 96,6%

Nejbližší akce:

Den otevřených dveří: sobota 11. 1. 2020 od 9:00 do 12:00

Informační leták ...zde

Adaptační dvoudenka 2019 ...zde

Hodnocení akce studenty 1. ročníku ...zde

Škola a její obory očima našich studentů ...zde. Skvělá práce bratrů Hrtoňových.

Florbalový turnaj k 17. listopadu

Ve dnech 12. a 13. 11. 2019 se na naší škole konal florbalový turnaj k památnému 17. listopadu. Turnaj je pro studenty tradičně nejen sportovním zážitkem, ale i způsobem připomenutí dvou historických událostí českých dějin spojených se studenty českých vysokých škol v letech 1939 a 1989.

I letos byl o tento turnaj ze strany studentů veliký zájem. Proto byl turnaj rozložen do dvou herních dnů. V úterý 12. 11. se ve sportovní hale školy odehrávaly zápasy přihlášených tříd 1. a 2. ročníků. Šlo o postup těch nejlepších ze základních skupin do následujících finálových bojů. Druhý herní den, kterým byla středa 13. 11., byl připraven pro chlapce 3. a 4. ročníků. V základní herní části šlo opět o postup do finálových kol. První 2 nejlepší družstva všech skupin postoupila do závěrečných bojů o putovní pohár Přeborníka školy ve florbale. Po úctyhodných sportovních výkonech na hřišti nakonec zvítězilo družstvo chlapců 2.ZS, na 2. místě se umístili chlapci z 4.ZS a 3.místo patří 1.SA.

I děvčata měla svůj turnaj, který proběhl v tělocvičně OA. Na 1. místě skončilo družstvo děvčat tříd 1. EL, na 2. místě děvčata 3.OA a na 3. místě třída 2 OA.

Všem vítězům blahopřejeme, přihlášeným třídám děkujeme za účast a těšíme se na další ročník.

florbal 19 1florbal 19 2florbal 19 4

Úspěch našich házenkářů!

Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 proběhlo okresní kolo v házené.Družstvo našich studentů ve složení:Miroslav Hladný, Vojta Herman, Pavel Fuciman, Daniel Macek, Pavel Matonoha, Alexandr Moješcik, Jan Chovančík, Zdeněk Kresta, Sebastian Somsi, Denis O'Connor, Dominik Brojáč, Martin Stanošek a Jan Málek,postoupilo hladce z 1. místa ve skupině a vyhrálo semifinále. Víteznou sérii našich házenkářů přerušilo až finále, ale celkové 2. místo je vynikajícím úspěchem.

Klukům patří velké poděkování a gratulace!!!

Naši mladí házenkáři se 21. 11. 2019 poperou o vítězství v kraji a postup na republiku. Držíme palce a přejeme hodně štěstí.
20191107 13054620191107 111952

Stirling Engine Group

Spolupráci se zahraničními školami jsme opět povýšili na vysokou úroveň. Ve dnech 4. - 8. 11. 2019 odstartoval unikátní projekt Striling Engine Group, který bude v následujícíhch dvou letech podporován z programu Erasmus+.

Naši studenti a dále partneři z Rakouska, Belgie a Norska se sešli na střední technické škole v rakouském Vocklabrucku aby společně zahájili spolupráci na návrhu, konstrukci a výrobě Stirlingova motoru. Studenti absolvují workshopy v CAD konstruování jednotlivých součástí motoru a práci ve slévárně místních školních dílen.

htl 1htl 2vlajkyhtl 3htl 4

Úspěchy ve stolním tenisu

Ve středu 23.10. 2019 jsme se zúčastnili turnaje družstev ve stolním tenise a našim se nevedlo vůbec zle. Družstvo dívek ve složení Kateřina Bezecná, Nikola Kočková (obě 1.EL) a Nikola Poledníková (3.OA) získalo krásné 2. místo. Družstvo chlapců složené z Filipa Martynka, Honzy Stávka (oba 1.SB) a Simeona Adamce (1.ITZ) si ve velké konkurenci vybojovalo 5. místo, přičemž jim nechybělo moc k postupu do semifinálové čtyřky. Velká pochvala a gratulace všem.